Archiwum kategorii: Zdrowie i uroda

Wkładki przeciwhałasowe

W naszej firmie zaopatrzysz się w wysokiej jakości, komfortowe wkładki przeciwhałasowe na indywidualne zamówienie. Wkładka taka ochroni twój narząd słuchu przed negatywnym działaniem nadmiernego hałasu. Częsta i długotrwała ekspozycja narządu słuchu na zbyt głośny hałas może prowadzić do pogorszenia jakości słuchu a nawet do jego utraty. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Salon kosmetyczny Poznań Piątkowo

Salon zdrowia i urody Hannah to salon świadczący usługi kosmetyczne na ciało i twarz. W szerokiej ofercie salony znajdą Państwo takie usługi jak masaż kosmetyczny, oczyszczanie twarzy, mezoterapia, peeling, manicure i wiele innych. Wszystkie usługi wykonywane są w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki oraz nowoczesny sprzęt. Sprawdź ofertę oraz cennik zamieszczony na stronie internetowej salonu.

Dobry dentysta Kraków

Gabinet stomatologiczny w Krakowie Steczko oferuje szeroką ofertę zabiegów stomatologicznych wykonywanych przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny stomatologii. Gabinet stomatologiczny Steczko to zespół wybitnych specjalistów, nowoczesny sprzęt i świetne podejście ko każdego pacjenta. Zapraszamy dzieci i dorosłych na skuteczne, nowoczesne leczenie uzębienia.

Salon kosmetyczny Poznań

Jeśli chcesz zadbać o swoją urodę, poprawić wygląd skóry, ujędrnić ciało koniecznie sprawdź ofertę usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych salonu kosmetycznego Studio 21 mieszczącego się w Poznaniu na ul. Złotowskiej 21. Gabinet kosmetyczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt oraz preparaty najwyższej jakości i skuteczności. Sprawdź co mogą zrobić dla Ciebie.

Sklep medyczny

Sklep medyczny Medx.com.pl to sklep oferujący bogaty asortyment sprzętu medycznego oraz wyposażenia gabinetów medycznych. W stałej sprzedaży znajdą Państwo takie pozycje jak ortezy, wózki inwalidzkie, stabilizatory, wkładki ortopedyczne, kosmetyki, termometry, ciśnieniomierze, piłki rehabilitacyjne, łóżka, inhalatory i wiele innych. Med X to firma godna zaufania. Polecam