Archiwum kategorii: Sport i turystyka

Fajne miejsce Kraków – rejsy po Wiśle

Krakowska Grupa AMNIS oferuje bardzo ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w Krakowie jakim są rejsy po Wiśle statkiem turystycznym. Jest to wyjątkowy “spacer” dzięki któremu można zobaczyć Kraków z całkiem nowej ciekawej perspektywy. Oferta skierowana jest do mieszkańców Krakowa oraz turystów małych i dużych. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej lub zadzwoń.

Wypożyczalnia przyczep

Kamperownia to firma świadcząca usługi wypożyczenia wysokiej klasy przyczep kempingowych oraz kamperów. To idealna oferta dla osób które chcą same decydować o tym kiedy i gdzie zatrzymają się podczas podróży. daje to poczucie komfortu i swobody podróżowania. Pojazdy w ofercie Kamperownia to sprzęt najwyższej klasy. Dobrze wyposażone i sprawne techniczne przyczepy oraz kampery dają wiele… Czytaj dalej »

Hotele Kalisz

Hotel Bursztyn w Kaliszu oferuje około 50 miejsc noclegowych. Pokoje w konfiguracji 1,2,3 oraz 4 osobowych z łazienkami dają duże możliwości komfortowego wypoczynku podczas podróży służbowej lub turystycznej. Wielką zaletą hotelu Bursztyn jest jego atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie parków, zieleni czy udogodnień w formie sklepów oraz hali widowiskowo sportowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej… Czytaj dalej »